home credit půjk

Genius banka se představuje

Genius banka je pojem, který se může věnovat dvěma různým záležitostem. V první řadě je Genius power banka zásobárnou energie. Jedná se o power banku, která funguje jako optimální doplnění zdroje energie pro počítače, mobilní telefony a jiná chytrá zařízení. V druhém případě se jedná o bankovnictví společnosti GE Money Bank. Tato čtvrtá největší banka u nás je schopna nabídnout vynikající internetbanking a další plusy. Jejich účty se nazývají Genius Plus či Genius Free and Flexi. Právě na něj se budeme soustředit. Pokud vám projde měsíčně vaším účtem minimálně 7 000 korun, rozhodně se vám vyplatí.

Dejte si pozor, ať nepřeplatíte…

Hodně důležité je splnění zmiňovaného minimálního měsíčního obratu ve výši 7 000 korun. Nabízí kompletně všechny standardní bankovní služby. Dokáže bez problémů konkurovat i menším bankám, jež jsou typické nízkonákladovými službami a nezpoplatněnými operacemi. Obrat je velmi důležitý. Pokud jej nerealizujete, čeká vás penále, a to v celkové výši 149 korun za měsíc. Jinak v ceně budete mít kompletně všechny příchozí i odchozí platby. Čtyři výběry z bankomatů budete mít přitom zcela zdarma.

Jednoduché bankovnictví

GE Money Bank patří mezi instituce, které umožňovaly vedení balíčků zdarma již v dobách minulých. Podmínky ovšem byly mnohem složitější. Třeba poplatek ve výši 139 korun bylo nutné zaplatit vždy, když zůstatek na kontě neklesl pod 250 000 korun. Pokud dva měsíce po založení účtu přivedete další klienty, čeká vás zdarma konto Genius Gratis.

Užívejte si dokonalého systému

Základem celého bankovního účtu u GE Money Bank je maximálně přehledné prostředí. Vy sami si můžete pohodlně najít veškeré možnosti, jež nabízí. Nejčastěji se uvádí jako přednost především intuitivní ovládání a možnost různých variant obsluhy účtu.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *