Firemní informační systém MoneyERP vyniká rychlým nasazením

Sklad

I menší firmě se hodí dobrý informační systém, který zvládne udržovat přehled o zákaznících, vystavovat faktury, měnit ceny zboží, vyvářet objednávky, evidovat majetek, řešit personální věci či monitorovat chování zákazníků. Ano, na tohle nemusíte mít několik separátních systémů.

Firemní informační systém, který zvládá vše výše popsané, je například MoneyERP. Je určen primárně pro řízení větších, středních a rychle rostoucích malých podniků z různých oborů. Do velké míry se totiž dá přizpůsobit, sami si zvolíte, jaké moduly potřebujete.

Moduly speciálně pro e-shopy i obchody

Základní moduly, které jsou obsažené ve výchozím stavu, vám umožní spravovat adresář zákazníků, tvořit ceníky, fakturovat, propojit se s iDokladem, spravovat majetek, evidovat všechny objednávky, spravovat sklad, řešit účetnictví, personalistiku a mzdy. Další funkcionalitu si volíte podle potřeby.

Speciální moduly jsou připravené například pro e-shopy, kterým se bude hodit Business Intelligence, propojení internetového obchodu s MoneyERP, modul pro reklamace či expedice. Nově byla přidána třeba i možnost posílání SMS zpráv klientům přímo ze systému, nemusíte otevírat žádnou externí aplikaci.

Neustále aktualizovaný systém

Vývojáři MoneyERP na systému stále pracují. Díky tomu přibývají nové funkce, které si zákazníci žádají, ale také je systém neustále aktualizován. Můžete si tedy být jisti, že podnikáte vždy podle aktuální legislativy.

Tým podpory je vám vždy k dispozici, už od samého začátku. Nasazení MoneyERP naštěstí není vůbec složité, celý proces od implementační schůzky až po zaškolení zaměstnanců trvá pár týdnů.

Zní to fajn? Na 25 dní můžete MoneyERP vy zkoušet zcela zdarma. Požádejte si o zkušební dobu přímo na webu webu systému www.moneyerp.cz.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.