Era červené konto

Poštovní spořitelna nabízí svým klientům Era červené konto. To je určeno pro vás, kteří chcete spořit. Je výhodné, protože se dá pohodlně ovládat prostřednictvím internetu, zřízení konta, vedení a příkazy k úhradě jsou zcela zdarma, a navíc má výhodné úročení vašich financi. Sjednejte si i vy Era červené konto.

Era červené konto

Mezi produkty Era spoření patří Era červené konto. Pokud tedy chcete efektivně zhodnotit peníze, založte si ho. Je vedeno v české měně a nemá žádnou výpovědní lhůtu, proto máte možnost si peníze kdykoli okamžitě vybrat. Účet lze ovládat přes internetové bankovnictví nebo po telefonu. Úroková sazba, která se na účet připisuje měsíčně, je výhodná, a pokud máte na účtu minimálně 50 000 Kč, peníze se vám úročí nadstandardním úrokem. Nemusíte se o své peníze obávat, jsou ze zákona pojištěny. Vedení konta je zcela zdarma.

Červené konto – internetové bankovnictví

Chcete-li řídit své finance přes internet rychle a z pohodlí domova, je potřeba zřídit si Era portál, což je nové internetové bankovnictví. Zřízení této služby je zcela zdarma. K obsluze účtu potřebujete počítač, tablet, notebook, smartphone či jiné zařízení s přístupem na internet. Služby internetového bankovnictví využijete pro provádění transakcí a pro on-line platby. Era portál lze využít i v případě, že si chcete online pořídit nějaký další produkt, nebo si například navýšit stávající půjčku. Správu vašich financí budete mít pod kontrolou. Era portál má dobré zabezpečení, kde si přístupové údaje zvolíte podle sebe. Nároky na vstupní heslo jsou vysoké a podléhají přísnějším bezpečnostním standardům.

Era červené konto – přihlášení

Původní internetové bankovnictví bylo nahrazeno Era portálem. Na rozdíl od dřívějšího internetového bankovnictví nabízí Era portál daleko více možností. Je modernější, přehlednější, jeho ovládání je jednoduché a daleko bezpečnější díky novým technologiím. Při prvním přihlášení do kolonky „Uživatelské jméno“ zadejte své osmimístné identifikační číslo, svůj PIN kód pak napište do políčka „Vstupní heslo“. Pokud jste už zaregistrováni v Era portálu, přihlásíte se jednoduše přes uživatelské jméno a heslo.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.