Equa Bank hypotéka

Potřebujete kvalitní hypotéku, která vám opravdu pomůže a nebude z vás pouze tahat peníze navíc? Pokud ano, určitě se vyplatí vsadit na hypotéku FIT, kterou nabízí Equa Bank. I díky vysoce moderním účtům u této společnosti budete mít jistotu, že získáte velmi výhodný úvěr na bydlení, který uspokojí veškeré vaše představy. Vy sami si tak budete moci pohodlně rozhodnout o tom, jak bude celý úvěr vypadat a jakým způsobem peníze využijete. Podívejme se tedy na výhody tohoto produktu. Equa Bank hypotéka recenze v tomto článku vám dozajista v tomto ohledu pomůže.

Výše půjčené sumy a splátky

V první řadě je nutné předeslat celkovou výši finanční sumy, kterou budete moci získat. Jedná se o 25 000 000 korun. Stoprocentně ale není nutné sáhnout po této nejvyšší možné částce. Úvěr začíná již na pouhých 300 000 korunách. Maximálně se ale bude stejně jednat pouze o 60 % celkové sumy zastavené nemovitosti. Doba splatnosti je variabilní a často se odvíjí od celkové výše dané hypotéky. Konkrétně se jedná o rozmezí od 5 do 35 let. Splátky si tedy lze rozvolnit tak, aby člověk stíhal platit další účty, které se k jeho osobě vztahují.

Další výhody této hypotéky

Velkou výhodou této hypotéky jsou nulové poplatky. Finanční prostředky nebudete muset vynaložit za vedení běžného konta u této banky, za předčasné splacení ani za samotné poskytnutí hypotečního úvěru a některé další služby, které jsou s ním jakkoli spjaty. Všechny služby jsou zkrátka zcela zdarma a vaše vstupní náklady nebudou spojeny s investováním peněz do hypotéky. Variabilita hypotéky spočívá i v tom, že si ji můžete uzavřít v podstatě na cokoli, co uznáte za vhodné. Klidně i na koupi automobilu nebo jiného užitného předmětu.

Odhad nemovitosti obstarají za vás

Samozřejmostí u každé hypotéky je odhad nemovitosti. Obstará ho za vás Equa Bank. Tedy v případě, že jej budete potřebovat a nebude se vám chtít řešit jej svépomocí. Výhodné je i pojištění splátek, které vás u Equa Bank čeká. Vaše schopnost splácení tak bude pojištěna a vy budete mít jistotu, že se měsíční splátka vždy dostane k poskytovateli hypotéky.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.