Deset finančních webů, které jsou v Česku nejpopulárnější

Peníze

Finanční témata jsou pro mnoho lidí důležitá a zajímavá. Chtějí být informováni o tom, co se děje v ekonomice, jak správně nakládat se svými penězi, jaké jsou nejlepší možnosti pro investice, půjčky, pojištění nebo spoření. Na českém internetu je spousta webů, které se věnují finančnímu zpravodajství, ale které z nich jsou nejpopulárnější? Platforma pro obsahový marketing PRNEWS.IO zjistila, které weby mají nejvíce návštěv a zobrazení v České republice. Výsledky vás možná překvapí.

Žebříček deseti nejnavštěvovanějších webů vychází z údajů služby SimilarWeb a vlastního online katalogu médií PRNEWS.IO, který zahrnuje více než 100 tisíc publikací z celého světa.

Peníze.cz: Nejnavštěvovanější finanční portál

Na prvním místě se umístil web Peníze.cz (penize.cz) s 31,4 miliony zobrazení. Web poskytuje aktuální zpravodajství z oblasti daní, investic, účtů, pojištění, půjček a spoření. Nalezneme zde i online kalkulačky a srovnávače. Server Peníze.cz také pomáhá lidem lépe hospodařit se svými penězi.

Tiscali: Všechno pod jednou střechou

Na druhém místě se umístilo Tiscali (tiscali.cz) s 30,12 miliony zhlédnutí. Tiscali je jedním z největších internetových portálů v České republice, který poskytuje nepřetržitý přístup k nejaktuálnějším zprávám z ekonomiky, financí, politiky, světového dění a sportu.  Internetový portál také nabízí na dalších webech služby jako e-mail, hry, počasí, horoskopy, televizní program, recepty, cestování, zábavu a další. Tiscali je univerzální portál, který uspokojí každého nového návštěvníka.

Zdroj dat: prnews.io

Měšec.cz: Finanční poradce

Na třetím místě žebříčku se umístil Měšec.cz (mesec.cz) s 15,82 miliony návštěv za sledované období. Měšec.cz je finanční portál, který pomáhá lidem lépe hospodařit se svými penězi. Web nabízí nejen aktuální zpravodajství z oblasti financí, ale také praktické rady, návody, kalkulačky a srovnávače finančních produktů. Web se zaměřuje hlavně na témata jako účty, investice, platby, pojištění, půjčky a další.

Další weby v TOP 10

Na čtvrtém místě jsou Finance.cz (finance.cz) s 12,25 milionu návštěv, které se zaměřují na půjčky, úvěry, důchody, platy a bydlení. Na pátém místě je FAEI.cz (faei.cz) s 6,4 milionu návštěv. Tento web nabízí zprávy o financích, ekonomice, firmách, podnikání, společnosti, technologiích, investicích a zaměstnání.

Zbytek žebříčku je následující: Patria.cz (patria.cz) – 6,3 milionu návštěv; Epeníze (epenize.eu) – 5,5 milionu zobrazení; Finews (finews.ch) – 4,5 milionu zobrazení; FinTag.cz (fintag.cz) – 2,7 milionu zobrazení; Banky.cz (banky.cz) – 1,9 milionu zobrazení.

Zdroje info: Penize.cz, Mesec.cz, Tiscali.cz, https://prnews.io/cs/blog/deset-nejoblibenejsich-financnich-webu-v-ceske-republice.html

Náhledové foto: Pixabay