Chcete skutečně exkluzivní pivo? Zaplaťte si za to od Tesly

tesla

Existují na světě značky, které jsou takovým fenoménem, že zákazníci, nechtějí pouze produkty spojené s hlavní náplní činnosti firmy, která tuto značku nese. Stejně tak touží po jakémkoliv předmětu, který se značkou a logem pyšní. Mezi takové značky patří například Apple, nebo Tesla Elona Muska. Právě Tesla nyní uvedla na trh dokonce speciální edici piva. Pokud jej ale chcete ochutnat, musíte jednak pospíšit a také sáhnout trochu hlouběji do kapsy.

Vskutku exkluzivní pivo

Chcete ochutnat nejexkluzivnější pivo na světě? Zkuste si koupit pivo u Tesly. Právě tam si totiž můžete zakoupit balení tří malých piv (o objemu 330 ml) za „lidových“ 2111 Kč. Pivo nese jméno GigaBier a plněno je do lahví dodávaných ve speciálních černých obalech ve tvaru tolik očekávaného Cybertrucku, který se sice stále neprodává, ale již se stal vozem doslova ikonickým. Každý obal je potom ozdoben logem Giga, které ve tmě svítí.

pivo

Foto: Pixabay

Nejen pivo

Celá limitovaná edice piv Tesla je prostřednictvím firemního e-shopu nabízena v souvislosti s otevřením Tesla gigafactory v Berlíně. I jinak je ale nabídka předmětů s logem Tesly velmi široká a zahrnuje řadu předmětů od skleniček přes přezku na opasek až po poněkud bizarní píšťalku, taktéž ve tvaru Cybertrucku. Většinou tyto předměty stojí částky na úrovni nižších tisíců korun a pro mnoho fanoušků Elona Muska a jeho značky se jedná o ceněné artikly.

Nejinak tomu jistě bude i v případě piva Tesla, které jde již nyní na dračku. Vzhledem k tomu, že se jedná o limitovanou edici, na rozdíl od jiných předmětů bude brzy vyprodáno a s další várkou nelze počítat. Pokud chcete mít tuto luxusní záležitost doma i vy, je nejvyšší čas si jedno balení objednat.

Zdroje informací: https://www.chip.cz/novinky/tesla-prodava-vlastni-pivo-tri-lahve-nejdrazsiho-piva-jake-jste-kdy-videli/

https://electrek.co/2023/03/30/tesla-launches-gigabier-cybertruck-inspired-beer/

Náhledové foto: Pixabay

Peníze mě vždy fascinovaly. O své zkušenosti se s vámi rád podělím.