Canmet vám pomůže s modernizací výroby. Co vše dokážou pořádné stroje?

řízení podniku

Naše malá země je ve světě známá díky svým schopnostem v oblasti strojírenské výroby. Pokud provozujete jeden ze stovek a stovek takto zaměřených podniků, neobejdete se bez neustálé modernizace a nasazování nových technologií. Jakých benefitů se dočkáte?

Robotické pracoviště

Podíváme se na naprosto typické pracoviště, jménem E Metall, které se zaměřuje na ohýbání plechů. Jeho majitelé si nedávno nechali nainstalovat nejnovějšího ohýbacího robota, jenž zvládne hravě nahradit práci rovnou dvou lidí. To znamená, že operátor tráví přibližně 20 % času obsluhou daného zařízení, zatímco zbytek šichty může věnovat jiným činnostem.

Hlavní výhodou robota je neustálá činnost bez potřeby odpočinku, díky čemuž spolehlivě předběhne lidskou sílu v případě, kdy realizujete sériovou zakázku se spoustou složitých ohybů. K tomu připočtěte větší přesnost a snadnou opakovatelnost jednotlivých úkonů. Člověk má navrch pouze v situaci, kdy provádí malé množství velmi jednoduchých ohybů. Robot je rychlejší, přesnější a nepotřebuje odpočinek. Práci nikomu nevzal, kvalifikovaní lidé chybí.

Spolehněte se na Canmet

Nejspíše vám nemusíme říkat, že v dnešní době je robotizace a automatizace alfou i omegou ziskové firmy. Přesně proto plánuje zmíněná společnost další spolupráci s profesionály z Canmet. Společně chtějí přidat další pracoviště s podporou moderních zařízení. Ani zdaleka se však nejedná o jediného klienta, jenž je se službami těchto poskytovatelů spokojený.

Hlavní výhodou spolupráce s danými profesionály je pružnost, stejně jako odbornost a spolehlivá podpora. Jediným potenciálním místem pro zlepšení je prý efektivita komunikace při řešení problémů. Mrkněte se na webové stránky pod vloženými odkazy a přesvědčte se sami.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.