Vratislav Mynář

Bezpečnost státu dokonale zrcadlí kancléř Mynář

Česká republika patří mezi nejbezpečnější země na světě. Skvělé, člověk ví, že riziko nějakých problémů na ulici je zřejmě minimální. Co se ovšem týká politiky, nemáme si s ostatními zeměmi fakticky co zadávat. Typickým příkladem by mohl být hradní kancléř Mynář. Právě on nemá bezpečnostní prověrku. To by ještě možná až tak nevadilo, nicméně některé jeho názory jsou prapodivné.

Zpochybnění fotografií ruských agentů GRU

Tento bezesporu pilný zaměstnanec hradu a tak nějak jeho skoro pán začal zpochybňovat fotografie ruských agentů GRU z místa, kde vybuchly muniční sklady ve Vrběticích. Tak trochu paradoxní je ovšem fakt, že se žádné fotografie nedostaly na veřejnost, ba co víc, ani k lidem bez prověrek.

Lež, nebo nelegální držení fotografií?

Na tuto otázku bohužel neodpovíme, ale zcela logicky se nabízí. Buď tedy kancléř fotografie viděl, aniž by k tomu měl jakékoli oprávnění, nebo žádné neviděl a prostě a jednoduše si vymýšlí. Hrad pochopitelně odmítá cokoli vysvětlit, na to jsme si už bohužel museli zvyknout.

Prezident na vše dohlíží ze žluté ponorky

Challenger je opět v akci a prezident se plaví po hladině. Užívá si zaslouženého volna. Budiž mu přáno. Lidé, jimiž se obklopuje, se zatím mediálně neslavně prezentují.

Zdroj info: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/mynar-mluvil-o-neznamem-dukazu-v-kauze-vrbetice-jak-o-nem-muze-vedet-170338?fbclid=IwAR3_3KZxVtytlQqkuvjOUNlw4Rq7SwXp7VwcFaCATCP13sUlsANSwnvAJOo

Náhledové foto David Sedlecký: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Vratislav_Mynář_Praha_2013.jpg

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *