Půjčka

3 tipy na efektivní cestu z finančních problémů

Tvrzení o tom, že neštěstí chodí po lidech a nikoli po horách, je bohužel pravdivé a do ne zrovna záviděníhodné finanční situace se pravděpodobně dostal každý z nás. O to horší možná bylo získat peníze. Na trhu existuje hned několik společností, které jsou schopny nabídnout půjčky. Ty se ale samozřejmě liší svými parametry. My se v následujících řádcích konkrétně podíváme na alternativy, jež se nabízejí.

Banky zpravidla půjčí jen vyvoleným

Nejčastěji se lidé vydávají pro peníze do některé z bank. Není se čemu divit, jelikož pro většinu z nás představují tyto tradiční finanční instituce jakousi jistotu. U bank ale počítejte s nezbytností návštěvy pobočky a také s poměrně přísnými pravidly pro poskytování úvěru. Máte-li aktuálně ještě nějaké nesplacené závazky, berte v potaz to, že si vás daná banka velmi podrobně prověří a rozhodne, zdali vám úvěr poskytne, či nikoliv.

Pozor na některé nebankovní společnosti

Nebankovní poskytovatelé dokážou nabídnout poměrně benevolentnější podmínky a vysokou rychlost dodání peněz. Při výběru nebankovní půjčky je ale zapotřebí být maximální obezřetný. Existuje totiž ještě stále několik poskytovatelů, kteří nabízejí úvěry s vysokými úroky, případně skrytými poplatky. Na webu poskytovatele si určitě ověřte pečlivě parametry poskytovaného úvěru.

Rychlá půjčka od Ferratum jako optimální volba

Naším tipem a zároveň jakousi sázkou na jistotu je společnost Ferratum. Ta nabízí hned několik úvěrů. Typická je třeba Ferratum – rychlá půjčka s názvem Ferratum Micro do výše 20 000 korun. Zcela specifický je i Ferratum Credit. Jeho prostřednictvím můžete čerpat 50 000 korun, a to velmi flexibilně, jelikož úvěr funguje podobně jako kontokorent. Platíte jen tehdy, když čerpáte. Tím pádem oproti standardním mikropůjčkám ušetříte nemalé peníze.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *