Trapná Havlíčkova návštěva neratovické hospody: Takový vládní kartáč dlouho nezažil

Karel Havlíček

Boj o voliče je v plném proudu a Karel Havlíček se do toho skutečně obul. Vyrazil do hospody v Neratovicích a ihned se na sociální síti X pochlubil, jaký vládní kartáč v tomto sedacím zařízení zažil. Respektive šlo podle jeho slov o vládní kartáč, který dlouho nezažil. Rozepsal se také o tom, že to bylo drsné. No, drsná hospoda, drsní lidé, drsné kartáče. Tak jako tak se jedná o poměrně zajímavý volební boj a samotní uživatelé sociálních sítí to bývalému dvojministrovi Babišovy vlády vcelku spočítali.

Žádný štamgast, který by našel dobré slovo na vládu

Přesně takto to podle Havlíčka bylo. Z fotografií je patrné, že se v hospodě zrovna dvakrát moc lidí nenacházelo. Otázkou také zůstává, zdali pan Havlíček po nějakém dobrém slovu na vládní kabinet zrovna prahl. Nejspíše těžko, a i kdyby nějaké padlo, o čemž pochybuji, tak by se zřejmě nezveřejnilo. Každopádně si pan místopředseda ještě podiskutoval o fotbalu, asi je znalec i v tomto sportu.

Štamgasti jako cílovka?

I takto se uživatelé sociální sítě X baví. Jestli je prý pro Havlíčka pár vypitých hlav cílovou skupinou, pak to stojí za to. Uživatelé jsou mnohdy velmi nemilosrdní. Jeden píše, že neratovická nádržka plná štamgastů v nazouvákách, sandálech a tílku, v pozadí s českou vlajkou, konečně potvrdila, kudy se má ČR ubírat. Jak světové. Divit se tomuto komentáři moc nelze. Fotografie hovoří vcelku jasně.

Uživatelka se pozastavuje nad kartáčem v Bruselu

I toto jsou názory. Konkrétně uživatelka píše následující. Což v neratovické hospodě. Ale takový kartáč, jako dostává ANO v Bruselu, jsem taky dlouho nezažila. Nechtějí vás v žádné frakci, jestli náhodou stihnou extremisti novou založit, tak jsou stejně bezmocní a zbyteční. Vaše Klára, Jaruna a další šaškové mají ostudu. Možná opoziční straně křivdí, volby do Evropského parlamentu přece vyhrála. Tak jako tak je self prezentace Karla Havlíčka z neratovické hospody spíše k hořkosladkému úsměvu.

Zdroje info: Autor, sociální síť X

Karel Havlíček v neratovické hospodě: Náhledové foto Karel Havlíček/ sociální síť X

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.