Tipy na půjčky na 60 000 korun

Půjčit si několik tisíc korun nemusí být nijak náročné. Tedy alespoň za předpokladu, že sáhnete po tom správném úvěru u některé ze spolehlivých a stabilních společností. Pokud se momentálně rozhodujete mezi několika poskytovateli nebankovních půjček, máte jedinečnou šanci inspirovat se v našem magazínu. V následujících řádcích totiž nabízíme zajímavé typy na nebankovní úvěry, které jsou u mnohých lidí velmi oblíbené. Buďme tedy konkrétní a představme si tyto možnosti podrobněji.

Home Credit půjčka

Mezi známé nebankovní půjčky patří produkty společnosti Home Credit. Ta nabízí úvěr o celkové maximální výši čerpání 180 000 korun. Minimální suma, na kterou lze dosáhnout, je stanovena na 10 000 korun. Důležitá je pochopitelně úroková sazby, jež přesně určí, kolik peněz budete muset přeplatit. U Home Credit půjčky činí 9,9 % a více. Zapomenout nelze ani na dobu splácení. Ta se pohybuje v přesně stanoveném rozmezí od 12 do 84 měsíců. Délka se odvíjí logicky od výše daného úvěru.

Tesco půjčka

Mezi velmi oblíbené nebankovní půjčky v Plzni a v jiných městech po celé České republice patří také Tesco půjčka. Jeden z největších obchodních řetězců u nás nabízí prostřednictvím svého finančního stánku úvěry v celkové hodnotě od 20 000 až do 150 000 korun. Úrok u této půjčky začíná na 15,25 % a splácet ji budete moci od 12 do 84 měsíců. Žádost můžete vyplnit přímo na internetu, anebo v kterémkoli ze supermarketů zmiňované společnosti.

Cofidis půjčky

Když se řekne půjčka 60 000 korun, mnohým se vybaví úvěry od společnosti Cofidis. Ta dokáže nabídnout až 500 000 korun, přičemž minimální suma, již si budete moci půjčit, je stanovena na 20 000 korun. Splatnost je poněkud delší a v maximu činí 90 měsíců. Nejkratší doba, za kterou je nutné hotovost vrátit, je 12 měsíců.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.