Rychloúvěr od Modré pyramidy je půjčka na bydlení bez zajištění

Bydlení

Chystáte se rekonstruovat, vybavovat nový domov, pořizovat bazén, měnit vjezdová vrata či instalovat solární panely? Možná vás trápí, kde na to vezmete. Půjčky od ověřených společností jsou zdlouhavé na vyřízení, potřebujete ručitele a splnit spoustu dalších podmínek. U nebankovních poskytovatelů zase nevíte, co vlastně můžete očekávat. Jak z toho ven? Pomůže Rychloúvěr od Modré pyramidy.

Modrá pyramida je známá svými produkty zaměřenými na financování bydlení. Jedná se o stabilní společnost s dobrým postavením na trhu. O to větší je překvapení, že jejich rychlá půjčka má velmi podobnou charakteristiku jako mnohé nebankovní úvěry.

800 000 Kč bez zajištění a do 20 minut

Rychloúvěr vám pomůže pokrýt rozpočet na rekonstrukci bytového jádra, předělávání dětského pokoje i budování vysněného altánu. Požádat lze až 800 000 korun a ani u této částky nebudete potřebovat ručitele, nemusíte ručit nemovitostí ani nic podobného. Při splnění podmínek dokonce není nutné dokládat ani trvalý příjem. Kromě toho se vyhnete zdlouhavému papírování, vše je vyřešeno velmi rychle. Váš úvěr může být schválen již do 20 minut.

Úvěr má roční úrokovou sazbu 4,99 % a lze si ho rozložit až do 20 let. Do 250 000 Kč je maximální délka trvání 15 let, od 250 000 korun pak zmíněných 20 let. Na webových stránkách Modré pyramidy najdete přímo kalkulačku, kde zadáte výši úvěru i délku splácení a okamžitě uvidíte výši měsíční splátky. A na webu najdete ještě řadu dalších užitečných informací.

Modrá pyramida vzdělává v oblasti bydlení

Modrá pyramida chce, aby si její klienti zařídili hezké bydlení a aby přitom nenaletěli, rozhodovali se moudře a věděli, co mají kdy dělat. Právě proto v sekci magazín najdete celou řadu odborných rad. Dozvíte se, jak najít byt v Praze či jak sepsat nájemní smlouvu. Informacím můžete věřit, sepsali je pro vás odborníci.

Zdroj náhlednového obrázku: Pixabay.com

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.