Potřebujete osobní účet? Získejte ho s bonusem 1500 korun

mKonto

Každý člověk potřebuje mít osobní konto v bance. Neobejdeme se bez něj z mnoha důvodů. Tím nejpádnějším je asi fakt, že právě na osobní účet chodí mzda. Bezhotovostní platby jsou navíc jednoduché, rychlé a bezpečné. Založení osobního účtu není nijak složité. Navíc k němu můžete získat docela solidní bonus. Unikátní akci nabízí společnost mBank. K založení mKonta se totiž vztahuje prémie 1500 korun. Jak ji získat? Jaká jsou kompletní pravidla této akce a co všechno mKonto nabízí? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Solidní bonus za pouhé založení osobního účtu

Jak vlastně bonus v případě založení mKonta získat? Vcelku jednoduše. Prvních 500 korun vám z mBank připutuje, pokud si svůj účet do 7 dnů od založení spárujete s mobilní aplikací mBank. Dalších 500 korun přijde tehdy, jestliže zaplatíte minimálně pětkrát prostřednictvím Apple Pay, Google Pay, Garmin pay nebo Fitbit pay. Stejnou částku obdržíte za totožné aktivity v měsíci dalším. Opravdu nic složitého.

mKonto

Zdroj obrázku: mBank.cz

Bezplatné založení i vedení účtu

Už za samotné založení účtu u mBank nezaplatíte ani korunu. Jeho vedení je také bezplatné a stejně tak nebudete mít žádné výdaje, jež by se týkaly příchozích a odchozích plateb v rámci České republiky. Stejně tak nebudete platit za příchozí i odchozí SEPA platby v eurech. Vkládat peníze lze jak v hotovosti, tak i prostřednictvím vkladomatů, a to samozřejmě zdarma. Zapomenout nelze ani na kontokorent, který slouží jako železná rezerva.

Výhod mKonta je určitě více

Jestliže budete vybírat, například s mKartou Svět, minimálně 1 500 Kč nebo odpovídající sumu v jiných měnách, máte výběr zdarma. Platit budete moci mimo jiné mobilem či hodinkami. V neposlední řadě musíme také upozornit na přehlednou a intuitivní mobilní aplikaci, v níž se vyznáte a budete mít o svých penězích maximální přehled. Zařídit si mKonto můžete velmi jednoduše zde.

Zdroj náhledového obrázku: mBank.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.