Potřebujete dennodenně tisknout QR kódy? Víme, jak to zvládnete rychle a levně

V dnešní době všichni už moc dobře známe typické QR kódy, které se používají jako šikovná vychytávka v celé řadě oborů. Najdeme je například na fakturách, nahrazují jídelní lístky v restauracích, slouží jako identifikátor zboží a podobně. Bojujete s jejich tiskem? Víme, jak jej zvládnete raz dva, a navíc za hubičku.

Jednoúčelová tiskárna

Základem výhodného tisku těchto šikovných pomocníků jsou samozřejmě tiskárny QR kódů. Ty předbíhají klasické kancelářské tiskárny ve všech ohledech. Jaký typ je nejvhodnější pro vaše účely?

Začínající podnikatelé, malé kanceláře/sklady/restaurace nebo e-shopy ocení zejména stolní TTR tiskárny. Bavíme se o malých a lehkých „krabičkách“ z plastu, které pořídíte za několik tisíc korun. Stačí je pouze připojit ke specializovanému softwaru a můžete začít tisknout.

Pro větší podniky a náročnější účely jsou vhodné spíše průmyslové TTR tiskárny. Zde už je řeč o velkých kovových „krabicích“, jejichž cena se pohybuje v řádech několika desítek tisíc. Oproti předchozí variantě však tisknou mnohem rychleji a poskytují složitější funkce.

Zdaleka nejpokročilejší variantou jsou širokopásmové TTR tiskárny. Ty si hravě poradí s extrémně rychlým, a hlavně nepřetržitým tiskem. Ocení je hlavně velké mezinárodní společnosti.

Nechte si poradit

Lámete si hlavu s co nejefektivnějším tiskem QR kódů? Záleží vám na každé koruně a minutě času? Pak si rozhodně nechte poradit od zkušených odborníků, kteří vám navrhnou nejvýhodnější řešení.

Spousta podnikatelů se v tomto ohledu spoléhá například na oblíbenou společnost CPD-REAtrade, jež se zaměřuje jak na standardní, tak i atypická tisková řešení pro firmy. Na stránkách těchto odborníků si můžete prohlédnout výběr ověřených tiskáren a nechat si se vším poradit.

Náhledové foto: Pexels

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.