Horko

Portál půjčky.cz: Co všechno tady najdete?

Půjčky.cz je portál, který vám nabídne srovnání mnoha druhů půjček od bankovních i nebankovních společností. Přidává své postřehy, informace a nakonec sepisuje výhody daného produktu. Na těchto stránkách také najdete přímé odkazy pro získání půjčky. Co zde však ještě najdete? Pojďme si to projít.

Jaké půjčky zde najdete

Jak bylo již řečeno a z názvu to vyplývá – najdete zde přehledné seřazení půjček všeho druhu. Hned na úvodní stránce lze pak vidět hlavní rozlišování dle autorů webu. Můžete zde získat informace o bankovních půjčkách a nebankovních půjčkách. Tím však portál nekončí, rozlišuje také takzvané půjčky před výplatou a konsolidace půjček. Při rozkliknutí, kterékoli kategorie pak získáte přehled, které společnosti dané služby poskytují, a dozvíte se něco o konkrétních nabídkách.

Lustrace půjček

Jaké informace o půjčkách pak portál půjčky.cz získává? Naleznete zde vždy základní informace. Například:

–          30 000 Kč – 500 000 Kč,

–          splatnost až 84 měsíců,

–          Úrokové sazby od 5,4 % p.a.

Dále zde naleznete panel hlavních výhod produktu a doplňujících užitečných informací. V článku ke každé půjčce pak naleznete ilustrativní případ, který vám pomůže orientovat se v principech dané společnosti, a snáze pochopíte, co vás může čekat, pokud si vyberete půjčku tohoto typu u této společnosti.

Podobné portály

Podobnými portály, které se zabývají tématikou a problematikou poskytování úvěrů je například web nebankovní půjčky.cz. Speciálně si tedy bere na paškál prověřování nebankovních úvěrů a lze i o půjčku zažádat. Na Inzerce-pujcky.cz zase může kdokoli podat inzerát s nabídkou úvěru. Na vás pak je vybrat si některou z nich. Posledním bude Portal-pujcky.cz. Jde o podobný web jako Půjčky.cz. Zde navíc však naleznete inzeráty úvěrů a vy sami zde můžete přidat svou žádost.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *