Portál Markeťáci.online: Efektivní propojení marketingových agentur

Online marketing

Marketing hýbe světem a, ať už prodáváte zboží nebo poskytujete služby, rozhodně se bez něj neobejdete. Hodně důležitou roli hrají především zkušenosti markeťáků a znalost důležitých nástrojů, které je možné využít. Značně preferovaný je především digitální a online marketing. Právě jím se zabývá ojedinělý projekt nový magazín Markeťáci (Marketaci.online), který představíme v následujících řádcích.

Marketingový magazín a portál pro marketingové agentury v jednom

Projekt Markeťáci (Marketaci.online), který byl spuštěn dnes, tedy 15. září, je na tuzemském trhu do značné míry unikátní, vždyť dokonale propojuje marketingový magazín plný kvalitních a informačně hodnotných článků s prezentačním portálem určeným pro menší a větší marketingové agentury. Mimo jiné se tady specialisté zabývají také hodnocením nástrojů pro online marketing. Jedná se o optimální prostor pro virtuální networking. Najít zkušeného a protřelého markeťáka tady může každý.

Fungování portálu je jednoduché

Na počátku si vytvoříte zdarma vlastní profil a získáte přístup k nejrůznějším doplňkovým službám či statistikám. Stejný prostor dostanou na tomto portálu všechny agentury, žádná není protěžována. I malé marketingové firmy si tak přijdou na své a nebudou o nic ochuzeny.

Originální online magazín nejen pro markěťáky

Jakýmsi základem celého nového portálu je online magazín. Právě tady zjistíte, jaké jsou žhavé novinky na tuzemském digitálním marketingovém poli. Návody, praktické rady a doporučení, To vše je k dispozici každému čtenáři. Podívat se budete moci i na nejmodernější marketingové nástroje dneška. Ty samozřejmě mohou pomoct k mnohem efektivnějšímu podnikání a vyšším ziskům. Bez kvalitního digitálního marketingu se zkrátka dnes neobjedete.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com 

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.