Peníze za nic

Peníze za nic je českým projektem komunikační sítě pro chatování a zábavu. Na internet se dostal začátkem ledna 2014. Za to, že na webu strávíte svůj čas, budete odměněni finanční částkou.V současné době se změnil majitel webu, ale to nic nemění na tom, že projekt bude pokračovat dál.

Peníze za nic.cz

Peníze u tohoto projektu dostáváte opravdu v podstatě za nic. Již za pouhé otevření chatovací stránky dostáváte odměnu. Reklamní bannery se zobrazují u chatovacího okna a vy můžete otevřít reklamu kliknutím na banner. Abyste mohli využívat tento projekt, potřebujete připojení k internetu a načtení do prohlížeče. Jakmile se přihlásíte, automaticky se vám otevře chatovací okno a ihned se začnou připočítávat peníze. Nad komunikačním oknem se budou během vaší konverzace zobrazovat reklamní bannery. Bannery mohou být v blocích až po 12. Součet cen zobrazených bannerů se připočítá na váš účet zhruba po 2 minutách.

Peníze za nic – vyplácení

Peníze jsou vypláceny v korunách, ale až poté, co dosáhnete na částku 200 Kč. Stačí kliknout na tlačítko vyplatit, které se objeví po dosažení výše zmíněné nejnižší částky k výplatě. Až poté zadáváte data. Peníze vám mohou být zaslány buď na běžný bankovní účet, nebo poštovní poukázkou. Každou hodinu byste se měli přihlásit, aby bylo vidět, že reklamy sledujete. Odhlášení probíhá automaticky a doba, za kterou budete odhlášeni,je graficky znázorněna. Nemusíte klikat na reklamy, nemusíte mít aktivní okno programu. Stačí vám, že bude načtena hlavní stránka programu s chatovacím oknem.

Registrace

Registraci proveďte kliknutím na registrační odkaz na stránkách peníze za nic.cz. Vyplňte svůj email, heslo, které není povinné, a zaškrtnete souhlas s podmínkami. Když kliknete na přihlášení, otevře se vám ověřovací stránka a zároveň do mailové schránky dostanete ověřovací kód. Ten vložte do příslušného políčka a odešlete. Za registraci dostanete hned 30 Kč. Z jedné IP adresy si můžete zřídit maximálně 10 účtů, ty ale nesmí být řazeny pod sebe. Peníze za nic recenze obsahují další důležité informace. Tak neváhejte a některé si přečtěte.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.