Nové SMS online půjčky

O SMSpůjčkách jste jistě již slyšeli.V současnosti se jedná o velmi oblíbené menší půjčky, jejichž výhoda spočívá zejména v tom, že si je lze vyřídit po telefonu či přes internet.Víte, jak tento SMS úvěr, který zpravidla nabízí nebankovní společnosti, funguje? Podívejte se na několik výhod a důvodů, díky nimž je o SMS půjčky takový zájem.

SMS úvěr a jeho výhody

O SMS úvěr si většinou žádají ti, kteří potřebují peníze velmi rychle, a to do následujícího dne. Výhodou těchto půjček je zejména to, že jejich poskytovatelé často fungují i o víkendu, proto není absolutně žádný problém si o půjčku zažádat i mimo pracovní dny. Většina žadatelů o půjčku se musí zaměřit na nebankovní sektor, jelikož v bance jim nepůjčí pro jejich nedostatečnou bonitu, zápis v registru, nízký příjem či z jiných důvodů. Dalším kladem SMS půjčky je, že mohou být poskytnuty i takovým klientům, kteří s žádostí o úvěr u banky neuspěli. SMS půjčky mají vysokou schvalovatelnost. Mezi SMS půjčkami najdete totiž i takové, které jsou bez registru, bez dokládání příjmu či poplatků předem.

SMS půjčky – rychlé a bezpečné

Schvalování SMS půjček je velmi rychlé, a to díky plně automatizovanému systému. Peníze tak budete mít na účtu opravdu rychle. Na rozdíl od jiných půjček, u SMS půjček si můžete půjčit jen tolik, kolik potřebujete na doplacení nenadálých výdajů či překlenutí doby do výplaty. Nemusíte tak platit zbytečné úroky za peníze, které byste si půjčili navíc a které nepotřebujete. Řádově se jedná o několik stovek po několik tisíc. Krátkodobé SMS půjčky jsou bezpečné. Splatit půjčku budete muset do 30 dní od poskytnutí. Pokud ale tento termín nestihnete, není problém požádat o odložení splátky, ale jen v případě, že společnost tuto možnost nabízí.

SMS online půjčky

Za poslední dobu se na trhu objevilo několik společností, které nabízí SMS online půjčky nové. Mezi ty patří například SMS půjčka od Půjčkomat.cz, Půjčka přes SMS ClickCredit, Rychlá SMS půjčka od Ferratum, SMS půjčka od Simplepůjčka.cz, SMS půjčka před výplatou od creditON.cz, SMS půjčka Kredito24, SMS půjčka od MobilPůjčka.cz, VIA SMS rychlá půjčka a mnoho dalších.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.