Náš tip na zajímavý úvěr: Smart půjčka

Smart půjčka

Nabídka nejrůznějších úvěrů je dnes velmi bohatá. Jedná se jak o bankovní, tak i o nebankovní půjčky. Banky jsou ochotné z drtivé většiny půjčit za předem přesně stanovených a hodně přísných podmínek. Naopak nebankovní společnosti jsou v mnohé benevolentnější a dokážou nabídnout finanční částky i lidem, kteří momentálně nemají práci anebo jejich jméno figuruje některém z registrů dlužníků. My se v následujících řádcích budeme soustředit a Smart půjčku, které se řadí právě mezi nebankovní úvěry. Její charakteristiky vás třeba přesvědčí.

Získejte online až 70 000 korun

Velkou výhodou, kterou Smart půjčka nabízí, je již jenom její maximální výše. Dosáhnout můžete bez větších potíží klidně až na celkových 70 000 korun. Mnohé nebankovní společnosti přitom nabízejí pouze zlomek této celkové částky. O této skutečnosti se ostatně můžete klidně přesvědčit i na srovnávacím portálu pujcka.co, který vám dokáže nabídnout porovnání spousty zajímavých půjček. Celková splatnost Smart půjčky se pohybuje od 13 do 16 měsíců. Odvíjí se logicky od výše konkrétního úvěru. Úroková sazba začíná na 101,9 %.

Ostatní výhody Smart půjčky

Mimo celkovou finanční sumu nabízí Smart půjčka i některé další plusy. Přesvědčit se o tomto faktu můžete klidně i na webu www.půjčka-dnes.cz. Peníze můžete získat v hotovosti, nebo bankovním převodem. Vyřízení je expresní, a to do pouhých několika hodin. Ještě rychlejší je odsouhlasení půjčky, které trvá jen několik málo minut. Ihned tak budete vědět, na čem jste a jestli na peníze dosáhnete.

Peníze využijte dle libosti

Jakým způsobem peníze využijete, je ryze na vás. Samotná půjčka ani poskytovatel vám nepřikazují, co si budete moci koupit. Je tedy úplně jedno, zdali si zakoupíte konkrétní zboží nebo nějaké služby, které se vám mohou momentálně hodit.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.