Vánoční dárky

Nákup vánočních dárků: Myslete na svůj rozpočet

Vánoce se opět nezadržitelně blíží a spousta z nás už přemýšlí nad dárky pro své nejbližší. Ne všichni máme tolik peněz, abychom mohli obdarovat všechny. I proto se vyplatí udělat si i pro případ nakupování vánočních darů speciální finanční rozvahu. Nemusí se jednat o nic výrazně složitého, nicméně jen tak budete mít jistotu, že se nedostanete do finančně nepříjemné situace. Jak tedy postupovat při realizaci takového plánu, kde na dárcích ušetřit a jakým způsobem si vytvořit finanční rezervu?

Dárků nemusí být kopa

Naše první rada bude pro mnohé asi vcelku strohá, jelikož spožívá v celkové ceně za jednotlivé nakupované zboží. Není nutné nakupovat doslova horu nejrůznějších nesmyslů. Z Vánoc se postupně stávají svátky konzumu, proč tedy tuto nelichotivou bilanci ještě rozšiřovat? Děti si mnohdy svých nových hraček vůbec neváží a dospělí raději ocení přítomnost svých blízkých. Většinou bohatě postačí jen jedna drobnost, která je od srdce.

Opravdu na to máte?

Jakýmsi hlavním účelem stanovení „dárkového plánu“ je pochopitelně ekonomické hledisko. Prostě a jednoduše musíte vyjít se svou výplatou. Nestane-li se tak, je nutné využít kontokorentu, případně přijde na řadu rychlá půjčka. U její realizace byste ale měli být maximálně obezřetní, abyste se ještě více nezadlužili. Na trhu naštěstí existují finanční produkty, jež dokážou opravdu pomoct.

Když půjčka, tak maximálně flexibilní

Jestliže se už rozhodnete pro úvěr, je třeba vybrat takový, který se dokáže přizpůsobit vašim potřebám. Naším tipem je Credit Limit u společnosti Ferratum fungující podobně jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Na účet obdržíte 35 000 korun a splácet můžete klidně později dle vašeho uvážení. Splatit můžete celou sumu, nebo po částkách dle vaší potřeby. Platit budete jen denní úrok a poplatek za čerpání dané sumy ve výši 12,5 %. Oproti klasické mikropůjčce ušetříte až 33 %. Na dárky budete mít a splatíte vše naprosto v klidu.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *