Multikulturní Německo: Na mnohých školách zřejmě šikanují muslimové Němce

Dívka muslim

Pamatujete si slova bývalé německé kancléřky Angely Merkelové, že v podstatě každý má v Německu místo. Migranti se do této země dostávali ve velkém a nyní tomu není jinak. Navíc se začíná sklízet to, co zaseli. Představa, že do Německa dorazí mírumilovní pracovití lidé, byla nepochybně lichá. Možná ji měla v hlavě pouze Merkelová, která mimo jiné potřebovala pracovní síly pro německý průmysl. Velmi nepříjemné důsledky má migrace především ve školství. Vždyť muslimů je na mnohých školách více než Němců. To s sebou nese své ovoce, které je pěkně zkažené.

Raketový růst muslimů na německých školách

Tempo růstu muslimských dětí se pochopitelně zvyšuje. Na mnohých školách se mohou tyto děti cítit více doma než ty německé. Divit se tomuto faktu bohužel nelze. Na Gymnázium Mikuláše Kusánského v Bonnu dochází celkem 552 studentů. Z tohoto počtu je 324 muslimských. To není pochopitelně málo. Nese to s sebou logicky spousty nepříjemných situací a problémů.

Logické šíření šikany

O faktu, že se ve třídách lze setkat s šikanou, nelze diskutovat. Ostatně aby ne. Vždyť islám je ve srovnání s jakoukoli jinou vírou mnohem radikálnější. Jak si muslimové reagují, když vidí dívky v minisukních? Samozřejmě nestrpí i mnohé liberálnější názory. Salafisté, tedy zastánci radikálnější odnože islámu, se přímo modlí ve výuce a ignorují pedagogy.   

Už i německé úřady připustí náboženskou šikanu

Tradiční diplomatickou čtvrť v Bonnu Bonner Alee zdejší obyvatelé překřtili na Bagdad-Alee. To už hovoří samo za sebe. Jak asi bude vypadat německá společnost za nějakých 15 let, když dnes je situace u studentů takto nadiktovaná? Vždyť malí muslimové si z mapy vystřihnou v hodinách Izrael. Tento stát totiž podle jejich učení neexistuje.

Konec plavání a kurzů sexuální výchovy?

O tom, že žáci nenosí domácí úkoly, je zbytečné psát. Dívky ale mnohdy nesmí navštěvovat ani kurzy sexuální výchovy nebo plavání. Mladé dívky navíc nos muslimské šátky. Jde mnohdy i o takové dívky, které na to v rodině nebyly zvyklé.

Svobodě slova byl vykopán hrob

Bohužel. Učitelé nemohou určité věci v hodinách rozebírat. Když vidí příkoří, mnohdy raději mlčí. Mohli by být obviněni z rasismu nebo islamofobie. Muslimský antisemitismus tiše tolerují. Politika našich sousedů je v tomto ohledu naprosto tristní. Vede jen k potlačování vlastních lidí.   

Zdroje info: Autor, https://www.islamiq.de/2019/12/28/islamunterricht-an-oeffentlichen-schulen-in-deutschland/,  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/v-nemeckych-skolach-by-se-mohl-povinne-ucit-islam_201009071720_avojtech, https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-sikana-skola-islamista-muslim.A230619_202041_zahranicni_rodi?zdroj=otvirak

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.