Půjčka

Krátkodobé půjčky: Jak postupovat při jejich výběru

Potřebujete získat co nejrychleji hotovost? Pokud ano, máte hned několik možností. Když vyloučíme pomoc rodiny a známých, nabízí se pouze banky a půjčky online. U bankovních domů trvá vyřízení úvěru mnohdy i několik dní a často požadují záruky, které klienti nejsou schopni splňovat. I proto jsou většinou voleny expresní půjčky online. Právě na aspekty jejich volby se soustředíme v následujícím textu. Pokusíme se odhalit všechny skutečnosti, na něž je zapotřebí brát ohled.

Jaké záruky poskytovatel potřebuje?

Dbát byste měli zejména na to, jaké podmínky si zprostředkovatel bude klást. Jmenovat bychom mohli zejména nahlížení do některého z registrů dlužníků. Nejčastěji je využíván Solus. Z dalších záruk je třeba uvést i prokázání se vlastními příjmy. U bank je toto prověřování bonity naprosto standardní záležitostí a kladného vyřízení úvěru se bez určité výše vlastního platu nedočkáte. U nebankovních společností tomu tak být nemusí a mohou své služby nabídnout i bez této procedury.

Výše poplatků

Nesmírně důležitá je u rychlé půjčky také výše poplatků, jež budete muset za její poskytnutí uhradit. Vyjádřeny mohou být buď pomocí procentuální úrokové sazby a RPSN, anebo číselně. Pro vás jako pro potenciální žadatele o úvěr je vhodnější pevné stanovení poplatků. Ihned víte, kolik peněz budete muset vynaložit navíc. Potřebovat k tomu nebudete ani žádnou kalkulačku či jiné nástroje.

Dokonale transparentní prostředí

Rozhodně si prostudujte veškeré podmínky pro poskytování úvěru. Transparentní podání informací musí být v zájmu poskytovatele. Jedná se o výši půjčky, dobu splatnosti, prodloužení splátek a další aspekty. Ne všechny produkty tyto parametry splňují. Třeba na webu www.emmascredit.cz se dozvíte vše naprosto podrobně. Budete ihned vědět, na čem v případě podpisu úvěrové smlouvy budete.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *