Každý finanční poradce by měl vsadit na nejkomplexnější řešení srovnávačů/sjednávačů v ČR

Pojištění schopnosti splácet

Pracujete jako finanční poradce nebo vlastníte pojišťovací společnost, případně jinou na finance zaměřenou firmu? Ať už je vaše situace jakákoli, rozhodně potřebujete správné zázemí. Služby z finanční oblasti je zapotřebí vykonávat se vší obezřetností. Nikdy nevíte, kdy se může stát nějaká chyba, která by vás mohla stát nejenom velké peníze, ale možná i celou společnost. Z toho důvodu byste měli vsadit hlavně na spolehlivý software, který dokáže srovnat různé finanční produkty. My vám jeden z nejkomplexnějších představíme v tomto článku.

Komplexní porovnání bez kompromisů

Mnohé srovnávače sjednávače se vyznačují tím, že nedokážou nabídnout komplexní řešení se vším všudy. Majitel finanční společnosti si porovná třeba pouze pojištění a nic jiného. Výbornou volbou je řešení od inPojištění. Tento spolehlivý a u nás fakticky nejkomplexnější dodavatel softwarových produktů nabízí komplexní software se vším všudy.

Pojištění jako na dlani

Úplně optimální je tento software pro pojišťovací společnosti. Ty mají k dispozici interní porovnání prakticky všech produktů. Havarijní pojištění a cestovní ručení si takto lze srovnat u 12 společností. U 8 je možné srovnávat pojištění majetku. Srovnání 7 je k dispozici u pojištění cestovního a 5 u pojištění občanské odpovědnosti. Samozřejmostí je u srovnávače aktivace zaplacením, tedy bez fyzického podpisu.

Porovnání hypoték

Samozřejmostí je také porovnání půjček na bydlení. Spolehnout se můžete na prostředí, které nabízí moderní hypoteční srovnávače. Mimo jiné také získáte metodiku a budete znát i bonitu jednotlivých společností. Jedná se o celkem 10 bankovních domů. Porovnat si budete moci mimo jiné také životní a neživotní pojištění. Prvně jmenované s uzavřením smlouvy o hypotéce přímo souvisí.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.