Platební karta

Karta Diners Pure Plus se představuje

Uvažujete o pořízení kreditní karty, která vám dokáže nabídnout mimo jiné také docela slušnou hotovost v podobě půjčky? Pokud ano, výbornou volbou je bezesporu Diners Pure Plus. Jedná se o produkt, který svými charakteristikami dokáže přesvědčit mnohé z nás. I když již třeba vlastníme platební karty, není problém sehnat si také právě kartu kreditní, která nabídne poskytnutí finanční hotovosti v momentu, kdy to budete nejvíce potřebovat.

Kreditní limit 200 000 korun

Velkou výhodou karty Diners Pure Plus je bezesporu fakt, že disponuje velkým kreditním limitem, jímž se může jiná půjčka pochlubit jen velmi těžko. Tento kreditní limit je stanoven až na 200 000 korun. Pokud si tedy potřebujete půjčit finanční prostředky co možná nejrychleji za výhodných podmínek, máte velkou šanci. Vyřízení karty není nijak náročné a může se řešit klidně i online do pouhých několika málo minut. Záleží pouze na vás samotných, jak rychle se pro ni rozhodnete.

Splatnost a úroková sazba

Důležitou roli u každé kreditní karty hraje splatnost úvěru. Ostatně i klasické nebankovní nebo bankovní půjčky by měly na prvním místě prozrazovat celkovou částku, kterou si můžete vzít a také dobu splatnosti. U zmiňované kreditní karty se jedná o dobu trvání 60 dnů. Vy sami si velmi pohodlně stanovíte splátkový kalendář, který jasně ukáže, jak bud celý proces splácení probíhat.

Další výhody karty

Jinak je třeba říct, že tato kreditní karta dokáže nabídnout ještě některé další nesporné výhody. Zmínit bychom mohli třeba členství ve známém programu Club Rewards. Při jakýchkoli platbách můžete získat až 5 % z celkové ceny konkrétního nákupu zpět. Vedení karty je zcela bezplatné a spolehnout se budete moci i na solidní úrokovou sazbu. Ideální je přečíst si charakteristiky týkající se této kreditní karty mnohem podrobněji.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *