ERA hypotéka a její přednosti

Chystáte se stavět, nebo rekonstruovat vaše bydlení? Pokud ano, měli byste se zaměřit v první řadě na jeho financování. Ne všichni máme peníze našetřeny na vlastních bankovních kontech, a tak se vyplatí poohlédnout se po nějaké výhodné půjčce na bydlení. V současnosti se nejčastěji prosazují zejména hypotéky. Tyto dlouhodobé půjčky jsou totiž určeny přímo na bydlení, tedy na stavbu a rekonstrukci bytů a domů. Vy si u nich budete moci být jisti nízkou úrokovou sazbou a dalšími výhodami, které z nich plynou. Pozoruhodným produktem je v této oblasti ERA hypotéka, na níž se budeme soustředit v tomto článku.

Získejte až 10 000 000 korun

V první řadě je třeba předeslat, že ERA hypotéka slibuje svým klientům až 10 000 000 korun. Jedná se tedy o sumu, která se může hodit i pro výstavbu většího bytového komplexu anebo areálu soukromé firmy. Celková výše půjčky je vyjma nejvyšší možné sumy libovolná a každý klient si vezme tolik, kolik potřebuje. Rychlost vyřízení hypotéky je maximální a celý mechanismus schvalování probíhá do 2 minut. Doba splatnosti činí v maximu 360 měsíců. Úroková sazba začíná na velmi výhodných 2,19 %.

Hlavní výhody ERA hypotéky

Vynikající je u této hypotéky především možnost vyřízení smluv a dalších záležitostí online formou. K tomu, abyste hypotéku získali, nepotřebujete vůbec navštěvovat žádné pobočky pošty. Jen si sednete k počítači, online vyplníte příslušné formuláře a máte vyhráno. Expresní bude také ocenění bytu nebo domu odhadcem, takže nic již nebude stát v tom, že si úvěr budete moci vzít. Úrokové sazby jsou garantované bankou.

Jak využít ERA hypotéku

ERA hypotéka se hodí především na nákup nemovitosti a také na rekonstrukci stávajícího bydlení. Měla by zkrátka splňovat určitý typ napojení na konkrétní bydlení. Jinak lze i refinancovat předchozí stavby, jež byly nedokončeny.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *