E konto osobní účet

eKonto

Chcete-li skutečně naplno využívat potenciál svého bankovního účtu, měli byste si vybrat takový, který vám bude skutečně sedět přímo na tělo. Výbornou volbou je EKonto Komplet. Společnost Raiffeisenbank jeho prostřednictvím nabízí spousty nejrůznějších výhod, po kterých stojí za to sáhnout. Podívejme se tedy na tyto výhody poněkud podrobněji a poukažme si na to, v čem tento osobní účet vyniká. Jak se společně přesvědčíme, výhod najdeme velké množství.

Hlavní výhody EKonta přehledně

Výhod Ekonta je velké množství, a tak není od věci představit si je podrobně. Učinit tak můžeme prostřednictvím následujících odrážek. V čem je tedy Ekonto výjimečné a proč láká spousty lidí?

–          sleva ve výši 1 % na hypotéku

–          skvělý úrok až 1,3 % na spořicím účtu eKonto FLEXI

–          bezúročný typ slevy 1000 korun proti možnosti nepovoleného přečerpání na účtu

–          výhodné úrazové pojištění Protect

–          vedení účtu v celkem 9 světových měnách

Při aktivním využívání účtu za 129 měsíčně

Budete-li eKonto využívat aktivně, můžete jej mít za pouhých 129 korun měsíčně. Podmínky aktivního využívání jsou prakticky pouze 2. Tou první je celkový součet plateb přesahující 15 000 korun za měsíc. Tou druhou je minimální uskutečnění 3 odchozích transakcí ve stejně dlouhé době, tedy v 1 měsíci. Nesplníte-li níže stanovené podmínky, budete mít konto vedeno za 250 korun měsíčně, což je také velmi solidní suma. Velkou výhodou je i možnost zachování si svého stávajícího čísla účtu z předchozí banky.

Co je třeba k založení eKonta?

založení eKonta potřebujete pouze minimální množství dokladů. Tím prvním bude pochopitelně občanský průkaz. Pokud jej nebudete mít u sebe, vystačí vám i jakýkoli další doklad vaší totožnosti. Jednat se tedy může o cestovní pas anebo řidičský průkaz. Důležitá je i věková hranice. Musíte přesáhnout 12 věku.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.