Daňové poradenství pro vaši firmu

Daně

Daňový poradce je specialista pro daně a daňové poradenství. Díky jeho službám si můžete posunout termín pro odevzdání daňového přiznání o 3 měsíce a zaplatit daně později. Daňový poradce má vysokoškolské vzdělání a absolvované zkoušky na daňového poradce, které koncipuje Komora daňových poradců. Na webu Komory daňových poradců také najdete seznam daňových poradců České republiky.

Daňový poradce je ze zákona vázán mlčenlivostí, a tak se mu můžete svěřit se svými pracovními záležitostmi. Vyplní za vás daňové přiznání, má přehled o všech novinkách v oboru. Uplatní tak za vás odpočty a slevy na daních tak, aby pro vás vyšly co nejlépe, a ochrání vás před pokutami. Pro finanční úřad je důležité upozornit jej na využití služeb daňového poradce a odevzdat plnou moc pro jeho zastupování. Samotné daně však platíte vy, na základě výpočtu poradce. Uhrazené jsou v den doručení na účet finančního úřadu.

V mnoha firmách také daňový poradce vede účetnictví firmy. Je ze zákona pojištěný, pro případ chyby, aby mohl případnou ztrátu uhradit. Také navštěvuje školení a semináře, aby měl přehled o všech novinkách v zákonech. Vedením účetnictví vám tak poradce ušetří nejen peníze, ale také čas.

Jestliže máte v plánu nechat si zpracovat daňové přiznání, nebo vedení účetnictví přenechat odborníkům, oslovte s důvěrou naši firmu Daňová kancelář s.r.o.. Naši specialisté se neustále vzdělávají v oboru daňového poradenství, a vyjdou vždy vstříc vašim požadavkům. Proberou s vámi vaše dotazy, nastíní možnosti řešení a vyberou to nejlepší možné. Každý případ proberou s Vámi individuálně a dle vašich možností. Pomohou vám zorientovat se v daňové soustavě, a vy se tak můžete plně věnovat vlastnímu podnikání. V naší nabídce najdete také audit účetní uzávěrky, zpracování mzdové agendy, zastupování před zdravotními pojišťovnami a mnohé další. Pořádáme také mnohá školení, díky kterým se můžete stále vzdělávat a rozšiřovat si svoje povědomí o daňové problematice.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.