ČSOB konto Slůně

ČSOB dětské konto Slůně

Kvalitní dětské konto si může v současnosti založit každý. Musíte ale sáhnout po produktu, kterým vám skutečně přinese užitek a nebude pouze polykat vámi spoření finanční prostředky. Výbornou volbou je ČSOB dětské konto Slůně, které se vyznačuje celou řadou různých charakteristik, které je zapotřebí přesně popsat. Můžete se tak inspirovat a třeba se i vám samotným bude zmiňované dětské konto nadmíru hodit.

Co je nutné k založení konta

K založení ČSOB dětského konta Slůně budete potřebovat hned několik důležitých dokumentů. Měli byste si je připravit předem. Uvádíme je v následujících odrážkách.

–          originální vydání rodného listu dítěte

–          občanský průkaz vás jako rodiče

–          v případě opatrovníka jeho občanský průkaz

Samotné založení účtu je možné realizovat již od narození dítěte. Horní hranice je stanovena na 15 let věku dítěte.

Minimální vklad a poplatky

Minimální finanční suma pro založení konta činí 200 korun. Zdarma budete mí v rámci vašeho účtu celkem čtyři výběry z bankomatu. Každý další vyjde na 6 korun. Při výběru z bankomatu nějaké cizí společnosti vás to bude stát 35 korun. Počítat byste měli i s manipulačním poplatkem za založení účtu ve výši 200 korun. Internetové bankovnictví bude mít jakousi pasivní podobu, která se pouze podobá klasickému internetovému bankovnictví u ČSOB. Pokud budete chtít vložit peníze v hotovosti na účet, nebudete nutné platit. Výběr hotovosti na pobočce vás bude stát 70 korun.

Platební karta a její pořízení

Od osmi let věku dítěte je možné své ratolesti pořídit platební kartu s příznačným názvem VISA Electron Baby. Měsíční limit je u karty stanoven v rozmezí od 100 do 6000 korun. Nastavit si jej můžete pohodlně online anebo telefonicky. Karta není schopna řešit internetové platby. Úrok na účtu činí do 50 000 korun 1 %, u vyšších částek se jedná o 0,2 %.

Sdílet

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *