Co je půjčkomat

Peníze

Slovo půjčkomat již v našich končinách jaksi zdomácnělo. Mnozí lidé ale nemají ani potuchy o tom, co vlastně půjčkomat je a jaké možnosti nabízí. V každém případě se může v dané situaci vyplatit vsadit právě na jeho služby. Podívejme se tedy podrobněji na vše, co nabízí. V následujících řádcích si tedy tuto službu podrobně představíme a poukážeme na její hlavní devízy a také některé mínusy. Sami si tak budete moci udělat obrázek a naše půjčkomat recenze vám třeba otevře oči.

Zkušený poskytovatel půjček

V první řadě je třeba poznamenat, že Půjčkomat je poměrně zkušeným hráčem na poli poskytování finančních produktů. Řadí se do nadnárodní skupiny Friendly Finance Group mající dostatečné množství zkušeností s poskytování malých nebankovních půjček po celém území Evropy. Společnost začala v oblasti Skandinávie, kde takzvané finské půjčky začínaly a následně rozšířila své služby prakticky po celé Evropě. Půjčit si na zmiňovaném webu můžete v podstatě okamžitě až 20 000 korun a nemusíte se nikomu svěřovat, za jakým účelem je využijete.

Hlavní plusy Půjčkomatu

Velkou výhodou této společnosti je zejména maximálně přátelský přístup a schopnost vyjít klientovi vstříc v podstatě ve všem. Samozřejmostí je maximálně transparentní a férové jednání. Neexistují ani žádné skryté poplatky a vynikající je i systém okamžitého zautomatizovaného schvalování úvěrů na míru. Expresní dodání finančních prostředků je rozhodně vynikající a klienti mohou mít peníze na svém bankovním účtu do pouhých několika minut.

Získejte až 5000 korun

U Půjčkomatu si budete moci vzít úvěr až do celkové výše 5000 korun. Půjčka přitom začíná na pouhých 500 korunách. Díky věrnostnímu programu tohoto poskytovatele si budete moci půjčit za výhodnějších podmínek. Půjčit si lze klidně i na delší dobu, a to třeba na 31 dní. Mezi finskými půjčkami je takto dlouhá doba doslova unikátem.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.