ideální půjčka

Cetelem konsolidace půjček

Konsolidace půjček patří mezi úvěrové možnosti, kterých stojí za to využít v případě, že momentálně máte několik rozjednaných půjček, které nejste schopni splácet. Sloučit si půjčky v jednu můžete u celé řady bankovních i nebankovních společností. Výbornou volbou je například konsolidace půjček Cetelem. Tato nebankovní společnost je známá především poskytováním výhodných nebankovních půjček. Podívejme se tedy přesně na to, jakým způsobem můžete konsolidaci u Cetelem řešit.

Půjčka online do 2 minut

Půjčku je možné bez větších problémů do pouhých 2 minut. Stačí k tomu pouhé online vyplnění žádosti, které není nijak výrazně složité. Získat můžete velmi pohodlně a expresně až 1 000 000 korun. Doba splatnosti se přitom pohybuje v rozmezí od 12 do 120 měsíců. Na vše tak budete mít dostatečné množství tolik potřebného času. Co se týká úrokové sazby, tak ta začíná již na 6, 9 %. Poskytovateli tak přeplatíte minimální finanční sumu.

Hlavní výhody konsolidace Cetelem

Velkou devízou společnosti Cetelem je volitelná doba splatnosti úvěru, která může v maximu činit až 10 let. Samozřejmostí je mimo jiné také ryze individuální přístup zaměstnanců této společnosti. Finance doputují přímo na vaše bankovní konto, a to expresním způsobem. Budete je moci čerpat postupně dle vašeho uvážení. Samozřejmostí je i neúčelovost této konsolidace, což je také pro klienty Cetelem výhodné.

Využití konsolidace Cetelem

Nejčastěji se konsolidace půjček u Cetelem využívá na splácení stávajících úvěrů. Klidně ale můžete i prostřednictvím této služby sloučit kreditní karty a půjčky s nimi spjaté. Zkrátka je možné spojení půjček libovolného typu dle vašeho uvážení. Potřebujete-li sloučit kontokorentní úvěry, máte jedinečnou možnost. Když se ale rozhodnete, že pouze část peněz investujete do umoření úvěru, bez větších potíží můžete za zbytek nakoupit, co potřebujete.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *