ideální půjčka

Cetelem konsolidace půjček

Konsolidace půjček patří mezi úvěrové možnosti, kterých stojí za to využít v případě, že momentálně máte několik rozjednaných půjček, které nejste schopni splácet. Sloučit si půjčky v jednu můžete u celé řady bankovních i nebankovních společností. Výbornou volbou je například konsolidace půjček Cetelem. Tato nebankovní společnost je známá především poskytováním výhodných nebankovních půjček. Podívejme se tedy přesně na to, jakým způsobem můžete konsolidaci u Cetelem řešit.

Půjčka online do 2 minut

Půjčku je možné bez větších problémů do pouhých 2 minut. Stačí k tomu pouhé online vyplnění žádosti, které není nijak výrazně složité. Získat můžete velmi pohodlně a expresně až 1 000 000 korun. Doba splatnosti se přitom pohybuje v rozmezí od 12 do 120 měsíců. Na vše tak budete mít dostatečné množství tolik potřebného času. Co se týká úrokové sazby, tak ta začíná již na 6, 9 %. Poskytovateli tak přeplatíte minimální finanční sumu.

Hlavní výhody konsolidace Cetelem

Velkou devízou společnosti Cetelem je volitelná doba splatnosti úvěru, která může v maximu činit až 10 let. Samozřejmostí je mimo jiné také ryze individuální přístup zaměstnanců této společnosti. Finance doputují přímo na vaše bankovní konto, a to expresním způsobem. Budete je moci čerpat postupně dle vašeho uvážení. Samozřejmostí je i neúčelovost této konsolidace, což je také pro klienty Cetelem výhodné.

Využití konsolidace Cetelem

Nejčastěji se konsolidace půjček u Cetelem využívá na splácení stávajících úvěrů. Klidně ale můžete i prostřednictvím této služby sloučit kreditní karty a půjčky s nimi spjaté. Zkrátka je možné spojení půjček libovolného typu dle vašeho uvážení. Potřebujete-li sloučit kontokorentní úvěry, máte jedinečnou možnost. Když se ale rozhodnete, že pouze část peněz investujete do umoření úvěru, bez větších potíží můžete za zbytek nakoupit, co potřebujete.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *