Hypotéka

Bonusový vklad u Lišky

Pokud se chystáte založit si stavební spoření, zkuste to s Liškou. ČMSS je největší stavební spořitelnou v České republice, která existuje na trhu již 21 let. Díky nabídce svých produktů, kterými plní přání svých klientů, patří k nejoblíbenějším. Vždy budete mít k dispozici svého finančního poradce, ať už se rozhodnete pro jakýkoliv produkt.

Stavební spoření od Lišky

Stavební spoření patří bezpochyby knejvýhodnějším a nejbezpečnějším finančním produktům na trhu. Pokud si sjednáte Stavební spoření pro vaše nejmenší, usnadníte jim začátek jejich vlastního života. Stavební spoření je také vhodné pro zajištění na stáří. Je určeno pro financování bydlení.Úroková sazba z vkladůčiní ročně až 1,3 %. Jedná se o produkt se státní podporou až 2000 Kč. Za uzavření smlouvy zaplatíte 1 % z cílové částky. Za vedení účtu zaplatíte za rok 330 Kč. Po 6 letech si naspořené peníze můžete vybrat a použít je na cokoliv. Svými vklady si postupně vytváříte nárok na úvěr ze stavebního spoření.

Bonusový vklad od Lišky

Své peníze můžete bezpečně zhodnotit s Bonusovým vkladem od Lišky. Tento produkt je určen každému, kdo chce krátkodobě a výhodně zhodnotit úspory na stavebním spoření. V prvních dvou letech máte u Bonusového vkladu vedení účtu zcela zdarma. Po uplynutí doby dvou let, pokud budete chtít, můžete své naspořené peníze bez poplatků vybrat. Roční úroková sazba činí 1 %. Můžete si založit jeden či více Bonusových vkladů na jedno rodné číslo nebo IČO. Cílová částka jednoho či součet více Bonusových vkladů nesmí přesáhnout 500 000 Kč. Stejně jako u Stavebního spoření zaplatíte za uzavření smlouvy 1 % z cílové částky. Úroky jsou ze zákona zdaněny 15 %, stejně jako u jiných produktů. Aktuální nabídka Bonusového vkladu platí do 31. března roku 2015.

Meziúvěr a Hypotéka od Lišky

Překlenovací úvěr od lišky si můžete uzavřít v případě, máte-li smlouvu o stavebním spoření. Úvěr slouží k opravám domu či rekonstrukci bytu. Můžete si sjednat Úvěr na vlastní bydlení, který použijete na koupi bytu, rodinného domu, pozemku, výstavbu či přestavbu.Další možností pro klienty ČMSS je Hypotéka od lišky. Čerpat hypotéku je možné do výše 70 % hodnoty zastavené nemovitosti a pořídit si k ní doplňkové služby dle aktuální nabídky. Můžete ji využít také na splacení dříve poskytnutého úvěru.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *