snubni-prsten-istanbul

Vyberte si nápadité a vysoce kvalitní šperky Polomio

Krásné šperky patří nejen k ženám. Ne všechny jsou ale opravdu hezké a precizně zpracované. Často se některé šperky pouze tváří luxusně, nicméně jejich celkový vzhled není nijak hezký. Chcete-li vsadit na skutečnou kvalitu a vizáž šperků přesně podle vašich představ, pak jsou výbornou volbou šperky značky Polomio, které se v následujících řádcích představíme detailněji. Přesvědčit se o jejich jedinečnosti budete moci i na přiložených obrázcích.

Snubní prsten HanoiPrsten Hanoi

Česká kvalita

Spoluzakladatelem a hlavní tváří společnosti Polomio je šperkař a designér David Lomos. Právě tento muž pohybující se v tomto oboru již více než 25 let dokáže vytvořit šperky, které mají skutečný punc originality. Všechny šperky jsou přitom vyráběny přímo v České republice. Ve výrobním procesu jsou uplatňovány nejmodernější metody a technologie. Jmenovat bychom mohli například 3D modelaci, tisk, laserovou technologii a vakuové lití zlata. Samozřejmostí je i využití ručních technik osázení zlata diamanty či jinými drahými kameny za pomocí techniky pavé, osázení zrnek, obrub, krapen a další techniky.

Zlaté šperky nejvyšší kvality

Veškeré šperky této značky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných slitin zlata pocházejících od těch nejznámějších německých či italských dodavatelů. Každý ze šperků je samozřejmě označen českou puncovní značkou. Budete tak mít jistotu nákupu skutečně vysoce jakostního luxusního zboží.

Snubní prsten Havana

Prsten Havana

Je libo snubní, zásnubní prsteny či perlové šperky

Vybírat si můžete jak snubní, tak i znásobní prsteny, anebo perlové šperky. Například kolekce zásnubních prstenů je opravdu bohatá a můžete si je vybrat především ve zlatě. To lze vybírat ve žluté, bílé, anebo červené variantě. Prsteny jsou navíc vybaveny vysoce jakostními diamanty. Zvolit si můžete ale i jiné drahé kameny krásného vzezření.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *